Vloženo: 27.09.2012 Autor: Lucien Rozprým / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Dům zahraničních služeb připravil znalostní kvíz k Evropskému dni jazyků. Zúčastněte se a vyhrejte stolní hru!

Dobrý den,

Dům zahraničních služeb/Národní agentura pro evropské vzdělávací programy (DZS/NAEP) připravil pro letošní Evropský den jazyků, který se koná 26. 9. znalostní kvíz, určený primárně pro středoškolské studenty, ale nejen pro ně. Otázky z jazykové, kulturní, historické a zeměpisné oblasti jsou umístěny na webových stránkách: www.evropskydenjazyku.cz  od 24. 9 (od 12 hodin) do 7. 10. 2012.

Všichni zájemci si mohou jednoduchým způsobem otestovat své znalosti o evropských záležitostech.

Celkem kvíz obsahuje symbolicky 27 otázek, jako je členů Evropské unie.  Pro prvních 500 soutěžících, kteří v kvízu uspějí při zodpovězení alespoň 24 otázek, připravil DZS/NAEP zajímavou cenu v podobě cestovní sady tří stolních her – Křížem krážem po Evropě, Studente nezlob se a Studentské kostky.

V samotném testu Vám přejeme mnoho úspěchů a získání nových zajímavých informací!

Dům zahraničních služeb

Národní agentura pro evropské vzdělávací programy

Na Poříčí 1035/4   I   110 00 Praha 1

http://www.dzs.cz   I   www.naep.cz