Vloženo: 07.09.2012 Autor: Lucien Rozprým / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

nabídka semináře pro učitele němčiny v Německu

Vážená paní, vážený pane,

z pověření ministerstva školství ČR si Vás dovolujeme informovat o SEMINÁŘI PRO UČITELE NĚMČINY středních škol, středních odborných učilišť a základních škol, pořádaném Vzdělávací akademií Bádenska- Württemberska, který se koná ve WIESNECKU (u Freiburgu)
v termínu 2. 12. – 9. 12. 2012.

Seminář bude zaměřen především na didaktiku a reálie a jeho součástí budou též hospitace na školách.

Účast na semináři je pro účastníky bezplatná; německá strana hradí pobytové i cestovní náklady (společná cesta autobusem) z Prahy do Wiesnecku a zpět.

Program semináře a formulář žádosti přikládáme v příloze.

UZÁVĚRKA přijímání přihlášekje 31. října 2012.

Podrobné informace včetněformuláře žádosti a programubudou na webových stránkách Akademické informační agentury zveřejněny v nejbližších dnech na http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=592, viz NĚMECKO.

Prosíme o předání této informace zájemcům a školám ve Vaší působnosti a děkujeme za spolupráci.

Mgr. Eva Šimková

Akademická informační agentura