Vloženo: 18.03.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

15. ročník středoškolské soutěže jejímž cílem je mezi studenty zvýšit povědomí o mezinárodních vztazích a bezpečnostní problematice.

V rocwe 2015 se koná již 15. ročník středoškolské soutěže Aliante, jejímž cílem je mezi studenty zvýšit povědomí o mezinárodních vztazích a bezpečnostní problematice. Soutěž podporuje NATO Public Diplomacy Division.

Studenti se do soutěže mohou přihlašovat až do 9. dubna 2015 a po absolvování dvou vědomostních kol se vybrané dvojice studentů dostanou do mezinárodního finále v Litvě. Na ty nejlepší pak čeká exkurze do Gruzie za poznáním jejích kulturních i přírodních krás a vojenských zařízení.

Myslíme si, že obzvlášť nyní je důležité vzdělávat mladou generaci v otázkách bezpečnosti.

Podrobnosti: http://www.project-aliante.org/cz/

Kontakt:

Mgr. Eliška Prchlíková
koordinátorka projektů

Jagello 2000 - Informační centrum o NATO* | Jungmannova 17 |  101 00 Praha 1 |  Czech Republic
E-mail: prchlikovae@jagello.org | Tel: +420-221-506-758 | Mobil: +420-702-057-893
www.natoaktual.cz | www.jagello.org | www.natodays.cz | www.facebook.com/natodays