Vloženo: 27.05.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

11. ročník Mezinárodního festivalu animovaných filmů středních škol, který pořádá Soukromá střední umělecká škola animované tvorby v Bratislavě a který se bude konat dne 16. 6. 2016.

11. ročník Mezinárodního festivalu animovaných filmů středních škol (ANIMOFEST), který pořádá Soukromá střední umělecká škola animované tvorby v Bratislavě a který se bude konat dne 16. 6. 2016. Velvyslanectví České republiky na Slovensku bylo touto školou osloveno se žádostí o distribuci informace mezi české střední školy (viz e-mail níže).

Detaily o soutěži je možné nalézt na následujících webových stránkách: http://www.uat.sk/animofest.html. V případně zájmu o účast na festivalu je nutné vyplnit online přihlášku, která se nachází na zmíněných webových stránkách.

V podmínkách soutěže je uvedeno, že za relevantní jsou považovány ty filmy, které byly vytvořeny studenty středních škol ve věku od 14 do 22 let v termínu od 1. 1. 2013 a dále. Filmy musejí být alespoň 1 minutu dlouhé ve formátu 16:9 Full HD či HD ready. Účast na festivalu je bezplatná, nicméně organizátor nehradí náklady spojené s doručením soutěžních materiálů na festival. Jeden uchazeč může odevzdat i více filmů, avšak každý v rámci samostatné přihlášky. Na první tři umístěné soutěžící čekají hodnotné ceny v podobě 500 EUR, 300 EUR a 200 EUR. Filmy je zapotřebí odevzdat do 6. 6. 2016, a to buď elektronickou formou, případně poštou (viz soutěžní podmínky).

Boli by sme radi, keby sa z Vasej krajiny prihlasilo co najviac studentov a zabojovali o hodnotne ceny:

1.    miesto  - 500,- €

2.    miesto -  300,- €

3.    miesto  - 200,- €

V pripade zaujmu je potrebne vyplnit online formular na   WWW.UAT.SK

Kontakt:
Mgr. Viera Zavarcikova