Vloženo: 10.10.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Nový projekt k výuce tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ.

Český atletický svaz ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů pořádá v rámci projektu ATLETIKA PRO DĚTI DO ŠKOL (1. stupeň ZŠ) školení pro učitele a učitelky.

Využijte možnosti seznámit se s novým projektem, který zahrnuje kromě školení učitelů i metodiku, praktické atletické pomůcky k využití v hodinách TV, soutěže a propagaci a je obohacen o novinky z dětské atletiky ve světě (v rámci projektu Nestlé Kids´ Athletics´). Školení bude rozděleno na teoretickou část a praktickou část v tělocvičně.

V rámci projektu IAAF Nestlé Kids´ Athletics´ je školení ZDARMA, platí se pouze administrativní poplatek 100,- Kč. Neproplácí se cestovné na školení.

Naše ZŠ byla vybrána jako školící centrum a budeme rádi, pokud se školení zúčastní i učitelé a učitelky z Vaší školy.

Školení se koná: 12.listopadu 2014 od 14.00 do 19.00 na ZŠ a MŠ Brno, Blanenská 1

Přihlášku najdete na: http://www.ftvs.cuni.cz/assk_web/?page=4&sid=434

Lektor: Mgr.Jaroslav Vrbas, Ph.D., Mgr.Marek Trávníček