Vloženo: 20.03.2020 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Získejte až 100 000 Kč pro vaší základní školu nebo dětský domov. Nadace O2 prostřednictvím grantového programu O2 Chytrá škola podporuje osvětu a vzdělávací aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky v České republice.

Ve čtvrtek 19. března bylo otevřeno druhé kolo grantové výzvy O2 Chytrá škola. Nabídku čerpání grantů jsme nově rozšířili o distanční vzdělávání. Není proto nutné čekat, jak se aktuální situace vyvine. A ještě něco: granty můžou získat základní školy, ale i dětské domovy.

Základní školy či dětské domovy mohou získat až 100 000 Kč v oblasti rozvoje digitálních kompetencí dětí, rodičů, učitelů a vychovatelů. Žádost o grant na školní rok 2020/21 je možné podat pohodlně on-line, není třeba nikam chodit. Stačí do 23. dubna 2020 vyplnit přihláškuna o2chytraskola.cz.

Grantovou přihlášku mohou žadatelé konzultovat s Dominikou Herdovou. Stačí se ozvat písemně na dominika.herdova@o2.cz  nebo zavolat na 739 320 302.