Vloženo: 10.03.2022 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Mezinárodní business soutěž. Jedná se o největší soutěž svého druhu, která je zaměřena na aplikaci teoretických znalostí z oblasti ekonomie, managementu nebo financí do praxe. Jejím cílem je podporovat podnikání a rozvíjet kompetence mladých lidí. Součástí je také soutěž pro učitele.

Spolek SKOK Vysoké školy ekonomické v Praze spoluorganizuje mezinárodní business soutěž v partnerství s Visegrádským fondem a pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, pro studenty středních škol – High School Business Challenge. Jedná se o největší soutěž svého druhu, která je zaměřena na aplikaci teoretických znalostí z oblasti ekonomie, managementu nebo financí do praxe. Jejím cílem je podporovat podnikání a rozvíjet kompetence mladých lidí.

V současné době probíhá fáze registrace V příloze naleznete prezentaci s podrobnostmi o soutěži a také podrobnosti o ambasadorském programu a soutěži pro učitele, které organizujeme v rámci soutěže High School Business Challenge.

ODKAZ: odkaz na naše webové stránky

Další podrobnosti a informace v přílílohách.