Vloženo: 11.05.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Stáže do Bavorska pro učitele němčiny, kteří působí na základních, středních a vyšších odborných školách v České republice.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR upozorňuje, že Bavorské ministerstvo pro vyučování a kultus nabízí hospitační stáže do Bavorska pro učitele němčiny, kteří působí na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice.

Hospitační stáže v délce trvání cca 14 dní budou probíhat v roce 2015, nejlépe do 31. července, tj. než začnou prázdniny na bavorských školách. Výjimečně lze realizovat stáž i do konce kalendářního roku 2015.

Elektronické přihlášky je třeba vyplnit a písemné podklady zaslat  na adresu Domu zahraniční spolupráce nejpozději do středy 27. května 2015 včetně.

Podrobné informace včetně německého formuláře přihlášky a potvrzení k přihlášce jsou v příloze.

Tato informace je zveřejněna též na webových stránkách Akademické informační agentury, viz:  http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/pro-ucitele-nj/.