Vloženo: 16.03.2017 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Bavorské ministerstvo pro vyučování a kultus nabízí hospitační stáže do Bavorska pro učitele němčiny, nebo učitele jiných aprobací s dobrou znalostí němčiny, kteří působí na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR upozorňuje na to, že Bavorské ministerstvo pro vyučování a kultus nabízí hospitační stáže do Bavorska pro učitele němčiny, nebo učitele jiných aprobací s dobrou znalostí němčiny, kteří působí na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, vyšších odborných školách a středních odborných učilištích v České republice.

Hospitační stáže v délce trvání cca 14 dní budou probíhat v roce 2017, nejlépe do 31. července, tj. než začnou prázdniny na bavorských školách. Výjimečně lze realizovat stáž až do konce kalendářního roku 2017.

Elektronické přihlášky je třeba vyplnit a písemné podklady zaslat  na adresu Domu zahraniční spolupráce nejpozději do čtvrtka 13. dubna 2017 včetně.

Podrobné informace včetně německého formuláře přihlášky a potvrzení k přihlášce zasíláme v příloze tohoto mailu a sdělujeme, že podrobné informace včetně elektronické registrace budou zveřejněny od příštího týdne na webových stránkách DZS, Akademické informační agentury:

Kontakt:

Mgr. Eva Šimková