Vloženo: 25.09.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

www.microsoft.cz/skolstvi - hlavní portál, hlavní informace směřované a vázané ke školám v ČR

• Níže Newsletter, který jsme zasílali prostřednictvím vzdělávacího centra do všech škol Jihomoravského kraje, zde naleznete přehled všech aktuálních novinek.
  • V přílohách jsou informace o systému Office365 případně www.office365proskoly.cz, jako komunikačnímu prostředí.
  • V další příloze se objevují informace, vázané k licenčnímu modelu EES - Enrolment for Education Solutions. Tento licenční model se nám zdá být velmi zajímavým.
  • Využití EES licencí doporučujeme zvážit především v souvislosti s končící podporou operačního systému Windows XP
  • Několik zajímavých webů vázaných k aktivitě Partneři ve vzdělávání:

Během následujících týdnů budeme také realizovat RoadShow pro školy. Termín realizace je již stanoven na 24.10, akce se bude konat v hotelu Voroněž.

KONTAKT:

Jiří Chytil