Vloženo: 02.11.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem srdečně zve na Informační, kontaktní a plánovací seminář pro pedagogy mateřských škol a školních družin z České republiky a Bavorska, který je realizován v rámci projektu Jak to chodí v sousední zemi financovaném z prostředků Bavorského ministerstva práce a sociálních věcí. Akce se uskuteční 2. a 3. prosince 2016 v Chamu a je určena pro všechny, kteří mají zájem o česko-německou spolupráci. Účastníci se během semináře dozvědí více o konkrétních formách přeshraniční spolupráce mezi pedagogy mateřských škol a školních družin.

Hlásit se můžete společně se svým stávajícím partnerským zařízením nebo i v případě, že partnera na německé straně teprve hledáte. Tyto semináře jsou již několik let vhodnou příležitostí k nalezení přeshraničního partnerského zařízení. V průběhu semináře budou účastníci semináře představovat svoje zařízení ostatním - vezměte si proto s sebou informační materiál nebo jinou dokumentaci k prezentaci Vašeho zařízení.

Seminář bude probíhat v českém a německém jazyce, jednotlivé části budou simultánně tlumočeny. Účast na akci je zdarma. Koordinační centrum přebírá veškeré náklady na ubytování a stravu. Výdaje na dopravu lze podpořit maximální částkou 20 EUR.

Přihláška na akci k vyplnění do 11. listopadu 2016  zde.

Více informací k výměně českých a bavorských pedagogů mateřských škol a školních družin naleznete zde.  V případě dalších dotazů kontaktujte Evu Danielovou, pedagogickou pracovnici, email: danielova@tandem-org.cz, tel.: +420 377 631 490.