Vloženo: 26.10.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž pro týmy z gymnázií Jihomoravského kraje. Přihlášky do 18.11.2015 - podrobnosti v přílohách a níže.

Zveme žáky gymnázií k účasti na zajímavé soutěži "Jeden den hejtmanem Jihomoravského kraje", kterou iniciovali žáci společně s učiteli společenských věd Gymnázia Brno, Vídeňská, příspěvkové organizace. Škola s podporou odboru školství soutěž organizačně zajišťuje  a osobní záštitu nad ní převzal a osobní účast přislíbil hejtman Jihomoravského kraje.

Soutěžní týmy mají za úkol najít zajímavá témata (problémy) Jihomoravského kraje, prezentovat je, navrhnout jejich řešení a toto obhájit v rámci simulované kampaně k získání postu hejtmana kraje. Všechny další podrobnosti k soutěži najdete na webu www.jedendenhejtmanem.cz .

Zajímavostí soutěže je to, že její vítězové (týmy na prvních třech místech) se stanou na jeden den pomyslnými hejtmany Jihomoravského kraje a absolvují zajímavý pracovní den pana hejtmana Haška.

Současně je možné vyhrát zajímavé ceny - notebooky, tablety a chytré telefony.

Pro všechny přihlášené týmy je na 26. 11. připraven vzdělávací seminář v prostorách zasedací místnosti Zastupitelstva JMK s účastí pana hejtmana, pracovníků krajského úřadu a odborníků na politický marketing z Fakulty sociálních studí Masarykovy univerzity.

V příloze najdete pravidla soutěže a formulář přihlášky.

Termín pro podání přihlášek do soutěže je stanoven na 18. 11. 2015.

V případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte Mgr. Jindřicha Svobodu

e-mail: svoboda@gvid.cz.