Vloženo: 18.01.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Vyhlašujeme v rámci kampaně Rosteme s knihou již 4. ročník soutěže pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih SOUBOJ ČTENÁŘŮ, do které se může zapojit jakákoliv školní třída odpovídajícího ročníku.

Společnost Svět knihy, s.r.o. pod záštitou Svazu českých knihkupců a nakladatelů vyhlašuje v rámci kampaně Rosteme s knihou již 4. ročník soutěže pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih

Jedná se o soutěž podporující čtenářskou gramotnost, zájem dětí o četbu a také porozumění textu. Zájem o soutěž každý rok stoupá, ale vzhledem k omezeným kapacitám je počet soutěžících limitován na 33 tříd.

V přílohách se o této soutěži dozvíte podrobné informace, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit:

Barbora Vokounová
Fügnerovo nám. 3