Vloženo: 12.03.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

V Jihomoravském kraji se uskuteční ve středu 10. 4. 2013 od 9:00 do 14:30 v Brně, Administrativní a školicí centrum Cejl, Cejl 73. Všichni jste srdečně zváni.

Srdečně Vás zveme na KONFERENCI ICT VE ŠKOLE 2013, která, jak sám její název napovídá, bude věnována aktivnímu zapojení informačních a komunikačních technologií do výuky, vzhledem k aktuální situaci na školách doplněna problematikou související s čerpáním dotací z operačních programů EU.

Pro školy Jihomoravského kraje se uskuteční 10. 4. 2013 od 9:00 do 14:30 v Brně, Administrativní a školicí centrum Cejl, Cejl 73, Brno

Hlavním tématem letošního ročníku KONFERENCE bude zajištění udržitelnosti projektů financovaných z prostředků EU. Vždyť jenom v rámci projektu EU peníze školám obdržely základní a střední školy velké množství techniky a vytvořily statisíce didaktických učebních materiálů. Proto představíme možnosti, jak zajistit udržitelnost nebo-li pravidelné využívání pořízené techniky, dostupnost didaktických materiálů a další rozvoj ICT ve škole i po skončení financování z EU fondů.

V rámci bohatého a zajímavého programu vystoupí odborníci na informační technologie, zástupci škol s prezentacemi příkladů dobré praxe, představitelé dodavatelů s návrhy chytrých řešení pro podporu výchovy a vzdělávání. Navážeme na loňský úspěšný ročník konferencí, kde se velmi osvědčil dělený program pro ředitele a ICT správce.

V rámci bloku programu určeného pro ředitele předáme řadu zkušeností, které za uplynulý rok nabyl tým projektové podpory se zpracováním monitorovacích zpráv, s kontrolami MŠMT a FÚ, ale především s ukončením projektu a vyhotovením závěrečné monitorovací zprávy v projektu EU peníze školám. V programu pro ICT správce představíme řadu praktických zajímavých efektivních řešení pro bezpečnou moderní ICT infrastrukturu.

Konference se konají ještě v těchto místech:

9.4. Pardubice, Krajský úřad, Komenského náměstí č.p. 120, budova reálky, Pardubice

16.4.  Liberec - Restaurace Centrum Střední škola gastronomie a služeb, Dvorská 458/26, Liberec

17.4.  Praha - Středočeský kraj, sál zastupitelstva, Zborovská 11, Praha 5

Více informací a registrace naleznete na www.ITveSkole.cz/konference

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým organizátorů,

Telefon:   800-880-990