Vloženo: 04.02.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

V úterý 1. dubna 2014 proběhne v naší škole krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře dechových orchestrů.

Žádám proto všechny ZUŠ Jihomoravského kraje, které chtějí přihlásit svůj dechový orchestr do krajského kola

(okresní kola se nekonají), aby mně tento týden (do 7. 2.) poslali mailem tyto předběžné informace:

1/ název orchestru

2/ kategorie

3/ počet členů + dirigent + eventuální další pedagogický doprovod

Přihlášky (průvodní listy) očekáváme (fyzicky, ne mailem) nejpozději do čtvrtku 6. 3. 2014 (adresa: ZUŠ, náměstí Míru 1676, 698 01 Veselí nad Moravou).

Další informace včetně harmonogramu vám poskytneme po obdržení všech přihlášek.

Připomínám, že všichni soutěžící mají povinnost vkládat “informace” na stránky www.jmskoly.cz. do odkazu soutěže, však víte, ne? Bez splnění této podmínky se nesmějí dále soutěže zúčastnit.

Startovné nebudeme vybírat, ale nebudeme dávat žádné ceny a nebudeme proplácet cestovné (uhradí vám sponzor, nadace či SRPŠ; z provozního rozpočtu školy – nelze!).

Aleš Smutný

ředitel ZUŠ Veselí nad Moravou