Vloženo: 10.05.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Mezinárodní seminář pro učitele němčiny na základních a středních školách, který pořádá Saská akademie pro další vzdělávání učitelů v Míšni-Siebeneichenu v termínu  12. - 23. srpna 2013.

Seminář bude zaměřen na různé aspekty výuky němčiny jako cizího jazyka a jeho součástí budou hospitace na školách.

Saská strana hradí pobytové náklady a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR  uhradí cestovní náklady (společná cesta vlakem 2. třídy z Prahy do Míšně a zpět).

Seminář je určen vyučujícím německého jazyka na základních školách, gymnáziích, středních odborných školách, středních odborných učilištích a vyšších odborných školách.

UZÁVĚRKA přijímání přihlášek je 30. května 2013.

Podrobnější informace  včetně programu a formuláře přihlášky jsou zveřejněny na naší webové stránce: http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=4342

Prosíme o předání této informace školám ve Vaší působnosti.

Mgr. Eva Šimková

Akademická informační agentura