Vloženo: 12.03.2020 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Možnost zdarma využívat online služby Office 365 včetně nástroje Teams. Nabídka společnosti Microsoft.

Vzhledem k posledním událostem tykajících se uzavření škol a omezení výuky připomínáme, že všechny školy mají možnost zdarma využívat online služby Office 365 včetně nástroje Teams, který je právě určen pro online komunikaci, spolupráci, zadávání online domácích úkolů a především pro pořádání online vyučovacích hodin s podporou videa, audia i sdílení obrazovky. Pokud se tedy škola rozhodne pokračovat ve výuce alespoň online, má dostupné tyto nástroje zdarma včetně technické podpory 24/7.

V příloze je k dispozici příručka na nástroj Teams, K diopszici je i video, jak s aplikací pracovat:https://youtu.be/dudrYNIKWMU.

Mrzí nás, že význam konceptu vzdělávání kdykoliv a kdekoliv, se začíná dostávat do popředí v takto tíživé situaci. Nicméně náš tým pro školství je plně k dispozici a snaží se pomoci učitelům a studentům zůstat spolu nadále v kontaktu a mít možnost se vzdělávat i přes aktuální nepříznivý vývoj celé situace a uzavření škol. Školy nás mohou v případě dalších dotazů kontaktovat na adrese skolstvi@microsoft.com.