Vloženo: 21.11.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Seminář obsahuje teoretická východiska dané problematiky a zároveň praktické zaměření na konkrétní problémy pedagogů českých škol při jejich práci s žáky cizinci.

META o.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů si Vám dovoluje nabídnout poslední volná místa na semináři Multikulturní výchova jako průřezové téma ŠVP - metody a možnosti.

Seminář obsahuje teoretická východiska dané problematiky a zároveň praktické zaměření na konkrétní problémy pedagogů českých škol při jejich práci s žáky cizinci. Seminář je akreditován MŠMT.

Účastníci obdrží certifikát za absolvování celého semináře.

Datum a čas konání: 22. 11. 2012, 9:30 – 16:00

Místo konání: Administrativní a školící středisko Jihomoravského kraje, Cejl 73, Brno

Z důvodu nutnosti spolufinancování vybíráme účastnický příspěvek Kč 300,-

V případě zájmu se registrujte ttps://docs.google.com/a/meta-os.cz/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGZDMlZtMXNOWjNmWEdXT0xYV0k3MFE6MQ.

Mgr. Tereza Günterová
koordinátorka projektu
EIF 2011 Program na podporu pedagogických pracovníků při práci s žáky cizinci IV

META o. s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů