Vloženo: 09.04.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Projekt je určen pro školy, které mají partnerskou školu v Německu, ale jejichž komunikace probíhá převážně v angličtině.

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem má pro tento rok nový česko-německý projekt Na jedné lodi, který je zaměřen na školy, které mají partnerské školy v Německu, ale při vzájemné spolupráci komunikují přavážně anglicky.

Těmto školám v rámci projektu nabízíme při česko-německých výměnách / setkání uspořádání 4 hodinového modulu, který obsahuje prvky česko-německé jazykové animace, interkulturní výchovy a teambuildingu. Cílem projektu je podpora přeshraniční spolupráce s aspektem na hlubší poznání a porozumění účastníků i sousední země včetně jazyka a kultury.

Nabídka je v rámci projektu zdarma!

Další informace k projektu jsou k nalezení v přiloženém letáku a průvodním dopise. Více o Tandemu a následně i projektu je možné najít na webových stránkách www.tandem.adam.cz / www.tandem.adam.cz/najednelodi

Lucie Piksová

koordinátorka projektu Na jedné lodi

===========================