Vloženo: 07.09.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Podrobnosti níže. Školení pro žáky i pedagogické pracovníky.

1. Zážitkové semináře pro žáky především ve věku 13–17 let – Tajemství paragrafů aneb základy trestního práva – soudce s dlouholetou praxí v 90minutovém bloku vzdělává a hlavně baví na téma co by děti neměly dělat, aby se nedostaly před soud.

Informace k neziskovému projektu naleznete v nabídce seminářů pro ZŠ a SŠ. Semináře probíhají na Vašich školách.

2. Interaktivní, zážitkový otevřený seminář pro pracovníky škol – Etiketa a normy v písemném styku – úprava písemností podle normy, který 13.09.2016 pořádá na ÚMČ Brno-střed. Je určen všem, kdo připravují textové dokumenty: školské dokumenty a dokumentaci, oznámení na vývěsky, smlouvy, editují webové stránky či příspěvky na ně, písemnou formou (e-maily, diskuzním fóru) komunikují s žáky a jejich rodiči.