Vloženo: 14.05.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž školních divadelních skupin v antickém dramatu přímo v místě jeho vzniku a v dobových kulisách. Podrobnosti v příloze a na níže uvedeném odkazu.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nabízí a vyzývá  školy k účasti školních divadelních skupin na festivalu antického dramatu v Řecku.

Jedná se o  International Secondary School Ancient Theatre meeting – Festival of Ancient Drama, který se bude konat od 19. do 27. září 2014. Účast českých zástupců je vítána.

Náklady si hradí účastníci sami.

Uzávěrka pro podání přihlášky je 30.5.2014. Přihlášky se zasílají do Řecka a musí obsahovat DVD ukázku v délce 10 minut, 3 fotografie a seznam účastníků.

Podrobné informace v angličtině a formulář přihlášky zasíláme v příloze a jsou k dispozici také na http://dide.pie.sch.gr/politistika.
S případnými dotazy se prosím obracejte na řeckého organizátora akce (kontakt v přiložené informaci a na webu).

Kontakt:

Karla Benešová