Vloženo: 10.10.2018 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Učební pomůcky a další nabídky Galerie Patriot v Tišnově.

Galerie PATRIOT - expozice minerálů zařadila do nabídky učební pomůcky pro základní školy a gymnázia. V příloze Vám zasílám nabídku kolekcí hornin a minerálů, stupnic tvrdostiv celodřevěných a plastových krabičkách s víkem. Pro školy je v případě potřeby možné domluvit osobní schůzku s ukázkou nabízeného sortimentu. Výrobky dodáváme cca do 3 týdnů od potvrzení objednávky.

Kolekce lze objednat na tel: 603 580 027 nebo na katerina@galeriepatriot.cz.

Pro školy provádíme také prohlídky stálé expozice minerálů v Galerii PATRIOT v Tišnově, která na dvou patrech moderní budovy vystavuje na tisíc vzorků minerálů špičkové kvality. K vidění jsou základní druhy minerálů, drahých kovů, kameny drahokamové a polodrahokamové hodnoty. Významně jsou zastoupeny české lokality, vltavíny apod. Pro děti jsou připraveny testy, které vyučující mohou použít do výuky. Více na www.galeriepatriot.cz. Pro skupiny dětí lze domluvit zvýhodněné vstupné.
Novinkou letošní sezony je " Sál pokladů", kde se můžete těšit mimo jiné na exkluzivní kousky zlata, diamantů a drahokamů. Z Galerie PATRIOT v Tišnově můžete podniknout řadu školních výletů. Např. na rozhlednu na Klucanině, na tišnovskou Květnici, klášter Porta Coeli nebo nedaleký hrad Pernštejn.

Ve dnech 2.- 4. 11. 2018 organizujeme ve spolupráci s TJ Sokol Tišnov  "Minerál Tišnov" - mineralogickou prodejní výstavu ( www.mineraltisnov.cz )- největší akce svého druhu ve střední Evropě. V jejím průběhu bude otevřena i Galerie PATRIOT, kde jsou po domluvě k vidění i vzorky učebních pomůcek.