Vloženo: 06.04.2022 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Podrobnosti níže a v přílohách.

Snažíme se reagovat na současnou situaci a nabízíme pro pedagogické pracovníky online vzdělávání z pohodlí domova, pro žáky připravující se na přijímací zkoušky online aplikaci a pro další zájemce pomůcky, deskové hry a pracovní sešity pro domácí procvičování i do školní lavice. Novinku, kterou jsme na trh přivedli v únoru 2021 je nová logopedická aplikace, která pomáhá dětem od čtyř let a doposud si jí zakoupilo více než 260 mateřských škol v ČR. V neposlední řadě nabízíme i celou řadu akreditovaných kurzů MŠMT pro pedagogické pracovníky nejen pro doplnění dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, ale i pro rozšíření pedagogické kvalifikace v rámci kurzů – Logopedický asistent, Logopedická chvilka v MŠ, kvalifikační kurz Asistenta pedagoga a mnoho dalšího.

Webináře

Dovolte mi, poslat Vám nabídku našich online vzdělávacích webinářů, jejich výhodou je absolvování z pohodlí domova, sdílení zkušeností z praxe, využití online chatu s lektorkou webináře a v neposlední řadě získání osvědčení o absolvování a přístup k materiálům z webináře pro každého účastníka. Nabídku našich webinářů na aktuální pedagogická, psychologická či speciálně pedagogická témata přikládáme do přílohy. Kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách www.vlavici.cz.

Pomůcky, pracovní sešity, hry

Dále bychom Vám rádi představili nabídku našich produktů, jako vydavatelství vydáváme celou řadu didaktických pomůcek a pracovních sešitů. V nabídce najdete pracovní sešity do českého jazyka, matematiky, vlastivědy, pro žáky se specifickými poruchami učení. Také nabízíme didaktické deskové hry, pexesa nebo přehledové karty učiva, které slouží jako pomocník všem žákům nebo pedagogům. Katalog našich produktů najdete v příloze. Od května jsme rozšířili náš e-shop o výtvarné a školní potřeby. Rádi bychom Vám nabídli třídílnou sadu našich pracovních sešitů pro žáky s odlišným mateřským jazykem. Všechny produkty lze zakoupit na našem e-shopu https://eshop.vlavici.cz/.

Logopedie V lavici

Od února 2021 jsme spustili nový webový portál – Logopedie V lavici – www.logopedie.vlavici.cz, který slouží nejen pro pedagogické pracovníky v mateřských školách, logopedické asistenty i logopedy, ale i pro rodiče dětí s narušenou komunikační schopností. Ve stovkách cvičení si může dítě procvičovat slovní zásobu, vhodnou artikulaci, sluchovou a zrakovou percepci, grafomotoriku, rozvíjet čtení, psaní a mnoho dalšího.