Vloženo: 24.04.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Seminář pro učitele němčiny, který organizuje Vzdělávací akademie ve Wiesnecku u Freiburgu pro učitele němčiny ve dnech 28. 9. – 4. 10. 2014.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR informuje o semináři pro učitele němčiny, který organizuje Vzdělávací akademie ve Wiesnecku u Freiburgu pro učitele němčiny ve dnech 28. 9. – 4. 10. 2014, a to ve spolupráci Ministerstva kultury, mládeže a sportu Bádenska-Württemberska a MŠMT.

Seminář je určen vyučujícím německého jazyka na gymnáziích a středních odborných školách. Těžištěm náplně semináře je didaktika, reálie a hospitace na školách.

Náklady na pobyt (ubytování a stravování, kurzovné) i cestovní náklady hradí německá strana. Společná cesta účastníků bude organizována autobusem z Prahy do Wiesnecku a zpět.

Přihlášky se zasílají na adresu DZS poštou do 30. května 2014 .

V příloze naleznete celou zprávu s podrobnějšími informacemi a formulář přihlášky.

Tato informace byla též zveřejněna na naší webové stránce:

http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=592, viz NĚMECKO.

Kontakt: