Vloženo: 09.11.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Jak pomáhat při náboru a propagaci středních škol? Školení je určeno všem, kterým není lhostejný osud jejich školy, a chtějí zjistit, jak zajistit její budoucnost.

Občanské sdružení

Než zazvoní (http://www.nezzazvoni.cz)

reaguje na velkou poptávku z řad středních škol jak pomáhat při náboru a propagaci. Tento podzim jsme uspořádali zatím dvě školení v Praze a v Brně a obdrželi jsme pozitivní zpětnou vazbu od jejich účastníků, která je pro nás motivací do budoucna.

Nejbližší školení: 4. prosince 2012 v Brně od 9:00 hod

Pomáháme všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Naše práce je určena všem, kterým není lhostejný osud jejich školy, a chtějí zjistit, jak zajistit její budoucnost.

KONTAKT:

Richard Malovič