Vloženo: 11.11.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Zaměřeno na Austrálii.

Časopis Bridge informuje o projektu australské vlády.

Vyhrajte roční studijní pobyt v Austrálii!

Je to velmi jednoduché: stačí vytvořit a poslat pohlednici online a si pak držet palce, abyste byli vybráni.

Australská vláda spustila online soutěž Win Your Future Unlimited, která poběží od 1. října do 18. listopadu 2013. Průběh soutěže řídí vládní organizace Australian Trade Commission. Mezi sponzory je 21 australských vzdělávacích institucí a řada zlatých investorů, např. Educational Testing Services (ETS), National Australia Bank, Qantas, Telstra, The University of New South Wales.

Zašlete digitální pohlednici do 18.11

Instrukce a informace pro soutěžící

jsou na www.futureunlimited.com.au. Stačí: 1. Vybrat a vložit fotku, 2. Přidat obrázek, 3. Napsat krátký text, jak ovlivní studium v Austrálii váš život a kariéru, 4. Odeslat…a hotovo!

Hlavní cena zahrnuje roční studijní pobyt v Austrálii s kompletním krytím veškerých nákladů spojených se studiem, pobytem, dopravou, pojištěním a je zahrnut i program internship.

Pohlednici odešlete ze stránek www.futureunlimited.com.au

7 finalistůpojede na cestu po australských univerzitách

Ještě před vyhlášením hlavního výherce (17. prosince 2013) pojede 7 finalistů na čtrnáctidenní inspirační cestu po australských univerzitách, opět s plným krytím veškerých nákladů.

Stojí za to vyrobit a odeslat digitální pohlednici!

Ukázky pohlednic. Další naleznete v galerii na uvedených stránkách. Respektujte pravidla.

Galerie

Pohlednici sestavíte přímo na těchto stránkách. Nepotřebujete žádné speciální programy.

Stránky k tvobě pohlednice

Střední Evropa

Australian Trade Commission (Austrade)

Klimentská 10, 110 00 Praha 1, Česká republika
info@austrade.gov.au | www.austrade.gov.au

-------------------------------------------------------------

Bridge je anglický výukový časopis pro studenty středních škol.

Bridge znamená kvalitní angličtinu,

kvalitní výuku, kvalitní informace.