Vloženo: 11.01.2019 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž Office Arena dává žákům a studentům možnost otestovat své dovednosti. Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Soutěž je organizována jako tříkolová. Do soutěže se registruje jak škola, tak i jednotliví soutěžící, kteří postupně projdou školním kolem, krajským kolem i celostátním finále.

Uzávěrka registrace a školního kola končí 28. 2. 2019. Všechny aktuální a důležité informace je možné se dozvědět na stránkách soutěže www.soutezarena.cz a nebo na facebookové stránce www.facebook.com/officearena/ .

Co je pro tuto chvíli podstatné?

Registrace do soutěže byla spuštěna na www stránkách soutěže www.soutezarena.cz  1. 12. 2018 a po registraci si na stránkách soutěže můžete vyzkoušet zkušební test školního kola, projít si zadání loňských kol, stáhnout si  výukové materiály. Změnou v letošním ročníku je především změna ve školním kole, kde se vypracovává online test. Nevypracovává se tedy projekt, který bude prezentován až na finálovém kole.

Hlavními partnery soutěže je firma Microsoft, K-Net, Computer Media a Acer. Dalšími partnery jsou Krajská vzdělávací centra Microsoft a Základní škola se specializací v oboru výpočetní techniky v Novém Městě na Moravě.

WWW:  www.soutezarena.cz
E-MAIL: info@soutezarena.cz