Vloženo: 17.12.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Střední průmyslová škola chemická Brno ve spolupráci se Svazem chemického průmyslu vyhlašuje pro žáky základních škol celorepublikovou soutěž o nejlepšího chemika ČR s názvem "Mladý chemik".

Informujte prosím vaše žáky o této jedinečné soutěži. Současně jim prosím poskytněte zadání 1. kola soutěže. Tyto úkoly žáci musí splnit a odeslat na adresu:

mladychemik@spschbr.cz nejpozději do 20. 1. 2013.

Rovněž lze přiložené zadání využít ve vašich hodinách a po jeho vyhodnocení nám zaslat za vaši školu tři jména nejúspěšnějších řešitelů, kteří postoupí do krajského kola (20. 2. 2013 na SPŠ chemické Brno). Pokud chcete zaslat řešení, obraťte se prosím na Ing. Jitku Dvořákovou (dvorakova@spschbr.cz).

Nejúspěšnější žáci krajského kola budou ohodnoceni zajímavými cenami, přičemž první tři žáci postupují do celostátního finále (30. 5. 2013 na Univerzitě v Pardubicích). Svaz chemického průmyslu v celostátním finále počítá s velmi hodnotnými cenami (notebook, iPod apod).

Kontakty na organizátory soutěže:

Ing. Zdenka Kučerová

SPŠ chemická Brno