Vloženo: 08.10.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Hlavním cílem programu je digitalizace škol, zvýšení využívání informačních technologií ve školách a jejich dlouhodobá podpora ze strany neziskových organizací a soukromého sektoru. Do programu se mohou v tomto školním roce zaregistrovat mateřské, základní a střední školy na území České republiky. Ve školním roce 2014/2015 je program otevřen pro prvních 1000 škol, které se zaregistrují.

Informujeme o spuštění Programu podpory digitalizace škol 2014/2015, který realizuje nezisková organizace EDUkační LABoratoř | EDULAB ve spolupráci s Kontem BARIÉRY a dalšími partnery.

Hlavním cílem programu je digitalizace škol, zvýšení využívání informačních technologií ve školách a jejich dlouhodobá podpora ze strany neziskových organizací a soukromého sektoru. Do programu se mohou v tomto školním roce zaregistrovat mateřské, základní a střední školy na území České republiky. Ve školním roce 2014/2015 je program otevřen pro prvních 1000 škol, které se zaregistrují.

Školy, které mají zájem o zapojení se do programu, tak mohou učinit do 31. 10. 2014 prostřednictvím online formuláře na stránce www.edulabcr.cz/registrace nebo pomocí registračního formuláře pro tisk, který si mohou stáhnout na stránce www.edulabcr.cz/program.

Výhody programu, které mohou zapojené školy získat:
• bezplatný přístup pro celou školu na vzdělávací portál eKabinet.cz do konce školního roku 2014/2015
• bezplatné školení zaměřené na práci s digitálním vzdělávacím obsahem a dotykovými technologiemi
• finanční podpora pro učitele určená na tvorbu digitálního vzdělávacího obsahu
• oceňování ředitelů, kteří se aktivně podílejí na digitalizaci své školy
• možnost získání benefitů od partnerů programu
• možnost zapojení se do soutěží o hodnotné ceny
• možnost účasti v projektech

Více informací o Programu podpory digitalizace škol naleznete v přiloženém PDF materiálu a na webových stránkách www.edulabcr.cz/program.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat e-mailem na program@edulabcr.cz nebo telefonicky na čísle 212 245 509.

Kontakt:

Mgr. Eva Výšková Greblerová