Vloženo: 25.03.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Nabídka semináře The J. William Fulbright Commission pro středoškolské učitele.

Velvyslanectví Spojených států amerických a Fulbrightova komise si Vás dovolují pozvat na seminář s názvem: Kultivování občanských ctností u středoškolských studentů: zkušenosti amerických a českých pedagogů.

Seminář se bude konat 5. 5. 2014, 13.00 -16.30 hod.v Americkém centru, Tržiště 13, Praha 1, cca 50 m pod Velvyslanectvím USA.

Cílem semináře je společně se zamyslet nad tim, zda by měli středoškolstí učitelé kultivovat občanské ctnosti svých studentů a jake nástroje by k tomu mohli použít. Budeme hovořit také o tom, jak se mohou a maji do výchovy a vzdělávání promítnout osobní přesvedčení a hodnoty pedagogů.

Podrobnější informace naleznete v příloze.

Počet účastníků je omezen, zájemce prosíme o registraci na e-mailu: fulbright@fulbright.cz nebo telefonicky: 222 718 452.

Andrea Semancova
Program Officer