Vloženo: 17.01.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

NĚMECKO - Seminář pro učitele němčiny na základních, středních odborných školách a gymnáziích pořádaný v Dillingenu/Bavorsko.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Bavorské státní ministerstvo pro vyučovaní a kultus nabízí učitelům němčiny účast na semináři Bavorské akademie v Dillingenu

od 15. 7. do 20. 7. 2013.

Seminář bude zaměřen především na didaktiku-metodiku (němčina jako cizí jazyk) a reálie německy mluvících zemí. Součástí semináře budou hospitace na bavorských školách.

Bavorská strana hradí pobytové náklady a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR uhradí cestovní náklady z Prahy do Dillingenu a zpět; společná cesta účastníků bude organizována z Prahy vlakem.

Ucházet se mohou učitelé, kteří alespoň tři roky vyučují německý jazyk na základních, středních odborných školách a gymnáziích.

Přihláškamusí obsahovat:

• Profesní životopis v němčině - s uvedením délky učitelské praxe
• Motivační dopis v němčině -
má obsahovat zdůvodnění, proč se na seminář hlásíte
• Formulář přihlášky
je jako příloha tohoto článku

Přihlášky zasílejte do 5. dubna 2013(přijímají se žádosti s poštovním razítkem nejpozději

příslušnému termínu pro podávání žádosti) na adresu:

Dům zahraničních služeb

Akademická informační agentura

Na Poříčí 1035/4

Výběrové řízení proběhne do 15. května 2012.

Kontaktní e-mailová adresa:

aia@dzs.cz