Vloženo: 23.05.2018 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Seminář je určen vyučujícím německého jazyka na gymnáziích a středních odborných školách, těžištěm náplně semináře je didaktika, reálie a hospitace na školách.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR  ve spolupráci s Ministerstvem kultu, mládeže a sportu Bádenska-Württemberska a Centrálou pro zahraniční školství (ZfA) Vás informujei o nabídce semináře pro učitele německého jazyka, který organizuje Vzdělávací akademie ve Wiesnecku u Freiburgu ve dnech 21. – 27. 10. 2018.

Ministerstvo kultu, mládeže a sportu Bádenska-Württemberska hradí pobytové náklady (ubytování, stravování, kurzovné a případné vstupy) a cestovní náklady do Wiesnecku a zpět. Společná cesta účastníků bude organizována autobusem z Prahy.

Uzávěrka pro podávání přihlášek – písemnou i elektronickou formou je do 20. 6. 2018. Další podrobné informace k semináři a podávání přihlášek najdete na naší webové stránce:

Kontakt:

Mgr. Eva Šimková