Vloženo: 24.09.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Seznam osob akreditovaných k oprávnění zjišťovat psychickou způsobilost podle zákona č.109/2002 Sb., o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy ve školských zařízeních a o preventivně výchovné péči ve školských zařízeních a o změně dalších zákonů. Pravidelně aktualizováno NÚV.

Seznam osob akreditovaných k oprávnění zjišťovat psychickou způsobilost podle zákona č.109/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy ve školských zařízeních a o preventivně výchovné péči ve školských zařízeních a o změně dalších zákonů

 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje podle ustanovení § 18a odst. 4 zákona č. 109/2002 Sb.,ve znění pozdějších předpisů, o výkonu ústavní výchovy nebo ochranné výchovy ve školských zařízeních a o preventivně výchovné péči ve školských zařízeních a o změně dalších zákonů, ve znění zákona č. 383/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů,  seznam osob akreditovaných k oprávnění zjišťovat psychickou způsobilost podle výše uvedeného zákona:

http://www.nuv.cz/t/psychicka-zpusobilost-pedagogickych-pracovniku/aktualizovany-seznam-osob-akreditovanych-k-opravneni

 

Související dokumenty