Vloženo: 21.01.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih.

Společnost Svět knihy, s.r.o. pod záštitou Svazu českých knihkupců a nakladatelů vyhlašuje v rámci kampaně Rosteme s knihou již 5. ročník soutěže pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih SOUBOJ ČTENÁŘŮ, do které se může zapojit jakákoliv školní třída odpovídajícího ročníku.

Jedná se o soutěž podporující čtenářskou gramotnost, zájem dětí o četbu a také porozumění textu. Rozšiřte proto prosím tento e-mail mezi školy ve Vaší působnosti, jedná se o soutěž, jejíž obliba každý rok stoupá, ale vzhledem k omezeným kapacitám je počet soutěžících limitován na 45 tříd.

V přílohách se o této soutěži dozvíte podrobné informace, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Za společnost Svět knihy, s.r.o.

Ing. Barbora Vokounová

Svět knihy, s.r.o.