Vloženo: 19.12.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Společnost Svět knihy, s.r.o. pod záštitou Svazu českých knihkupců a nakladatelů vyhlašuje v rámci kampaně Rosteme s knihou soutěž pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih. POZOR – počet soutěžících kolektivů je limitován!

Připravili jsme pro Vás zajímavý projekt na podporu čtenářské gramotnosti, který se stal oblíbeným v celé České republice. Společnost Svět knihy, s.r.o. pod záštitou Svazu českých knihkupců a nakladatelů vyhlašuje v rámci kampaně Rosteme s knihou již 8. ročník soutěže pro žáky 6. tříd ZŠ a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií ve znalosti obsahu knih SOUBOJ ČTENÁŘŮ 2017, do které máte možnost se zapojit. V přílohách se o této soutěži dozvíte podrobné informace, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontakt:

Koordinátorka soutěže