Vloženo: 11.03.2013 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž pro děti všemožných talentů ve věku 5 až 17 let. Podrobnosti v příloze.

Milé děti, děvčata a kluci,

byla odstartována talentová soutěž Čenda hledá supertalent, kterou vyhlašuje Jihomoravský kraj v rámci projektu Rodinné pasy. Do soutěže se může přihlásit kdokoliv ve věku od 5 do 17 let. Zájemci se mohou hlásit jako jednotlivci nebo jako skupiny. Protože  talentu se meze nekladou, nechceme ani my někoho omezovat co do formy nebo obsahu. Přihlásit se tak mohou například s tancem, hrou na hudební nástroj, s žonglováním nebo jako rocková kapela. Pokud dodáte videoukázku cca 30 sekund, máte výhodu.

Uzávěrka přihlášek pro Jihomoravský kraj je 15.5.2013. Poté odborná porota vybere 10 – 12 postupujících do krajského kola. To se bude konat 25. 5.2013 na brněnském výstavišti v rámci akce Výstec fest. Dostanou zde prostor k vystoupení na podiu před návštěvníky. Ti nejlepší se pak kvalifikují do superfinále na Šiklově mlýně. 24.8.2013. Hlavní cenou je zlatá cihla a další zajímavé ceny.

Více se dozvíte na stránkách www.cendahledasupertalent.cz

Ing. Mgr. Vít Janků

ředitel veřejně prospěšných projektů

Sun Drive Communications s.r.o.

Mendlovo náměstí 1a, 603 00 Brno

www.sundrive.cz