Vloženo: 27.02.2019 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje u příležitosti Světového dne vody soutěž pro žáky základních škol a nižších tříd víceletých gymnázií. Tématem letošního roku je „Voda pro všechny“, a proto se letošní soutěž zabývá otázkou dostupnosti a udržitelného hospodaření s vodou na naší planetě.

Soutěží se ve dvou kategoriích.

1. I.    kategorie: I. stupeň ZŠobrázek
  2. II.   kategorie: II. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnáziífotografie

1. kategorie obrázek

1. místo        tablet (v hodnotě cca 7 000 Kč)