Vloženo: 16.01.2018 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž ve tvorbě vzorového čísla spotřebitelského časopisu pro mládež.

Soutěž je určena pro studenty středních škol a žáky odborných učilišť. Tématem letošního ročníku je„Spotřebitelé a služby mobilních operátorů“. Soutěž v České republice vyhlašuje obecně prospěšná společnost dTest pod záštitou poslankyně Evropského parlamentu Olgy Sehnalové a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Soutěž je uvedena v přehledu soutěží a přehlídek, který schvaluje a ve svém věstníku vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. 

 Soutěž trvá do 15. května 2018 a výsledky budou známy v polovině června. Tři vítězné soutěžní kolektivy obdrží spolu se svými koordinátory jako cenu zájezd do jednoho ze sídel Evropského parlamentu (Štrasburk, Brusel), věnovaný Olgou Sehnalovou. Dalších pět vyhodnocených soutěžních kolektivů obdrží věcné ceny a upomínkové předměty. Každá škola, která se zúčastní soutěže, obdrží navíc zdarma předplatné tištěné verze časopisu dTest pro následující školní rok.

 V této souvislosti si Vás dovoluji oslovit s dotazem, zda by bylo možné tuto soutěž nějakým způsobem zpropagovat na Vašich internetových stránkách, sociálních sítích či prostřednictvím dalších komunikačních kanálů. Za tuto pomocnou ruku bychom byli velice vděční. 

 Pro Vaši informaci a další propagaci přikládám podrobné propozice soutěže, více naleznete také na webových stránkách Olgy Sehnalové.

Související dokumenty