Vloženo: 25.03.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Sympozium nabídne inspiraci jak německými, tak i několika českými modely spolupráce v dané oblasti a je určeno ředitelům škol a pedagogům, divadelním ředitelům a dramaturgům, nezávislým umělcům a lektorům, zástupcům neziskových organizací, akademickým pracovníkům a politickým zástupcům.

Ministerstvo škoství, mládeže a tělovýchovy ČR Vás informuje o Sympoziu "Cesty ke spolupráci divadel a škol v českém a německém kontextu", jehož hlavním tématem je hledání možností spolupráce divadel a škol v ČR, které se uskuteční ve dnech 10. a 11. dubna 2014  v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě.

Zájemci o účast na sympoziu se mohou přihlásit do 1. dubna 2014.

Podrobnější informace včetně přihlášky a kontaktu přikládáme v příloze a celá zpráva je též zveřejněna na naší webové stránce: http://www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=4842

Kontakt:

Mgr. Eva Šimková