Vloženo: 26.02.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Taneční soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy. Cílem soutěže je motivace žáků k pohybu a k využívání informačních technologií. Podrobnosti dále.

Nezisková organizace EDULAB | www.edulabcr.cz a taneční akademie Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka DANSOVIA přináší již po čtvrté velkou taneční soutěž The SCHOOL DANCE. V České republice je partnerem soutěže taneční studio Petra Čadka TANČÍRNA.

The SCHOOL DANCE je taneční soutěž pro mateřské, základní a střední školy. Cílem soutěže je motivace žáků k pohybu a k využívání informačních technologií. Úkolem škol je příprava a odeslání tanečního videa, které soutěží v jedné z kategorií soutěže. Další aktivitou je tvorba interaktivního digitálního materiá­lu. Více informací naleznete na www.schooldance.cz.

Kontakt:

Michal Orság