Vloženo: 23.11.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Od mateřské po vysokou školu. Vzdělávání v technických oborech pomocí jednoduché či složitější robotiky.

Nabídka pro školy: http://www.megarobot.net/www-megarobot-net/4-pro-SKOLY (13 MB soubor ke stažení)

Tento systém je ideální pro využití od mateřských škol až po vysoké školy (v Jižní Koreji je pro výuku oficiálně využívaný), a každému stupni nabízí odpovídající úroveň stavebnic. Např. pro ZŠ doporučujeme Robotis DREAM, případně MINI, pro SŠ pak STEM nebo PREMIUM (pro MŠ Robotis Play).

Dosavadní zkušenosti potvrzují, že to u žáků výrazně zvyšuje zájem o techniku, kreativitu, programování a pochopení principů elektrotechniky a IT a velmi je to motivuje pro výběr technické střední a vysoké školy.

Odborníci znající nabídku trhu označují systém Robotis pro pedagogické využití za nejvhodnější. Samozřejmostí je proškolení pedagogů, české manuály apod.

Kontakt:

Ing. Milan Mezl