Vloženo: 10.03.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Mezinárodní taneční soutěž pro žáky základních a středních škol. Uzávěrka přihlášek je do 30.4.2014. Podrobnosti níže.

Přinášíme Vám největší středoevropskou taneční soutěž The SCHOOL DANCE 2014 pro všechny mateřské, základní a střední školy. Letošní ročník je mezinárodní a do soutěže se mohou zapojit školy z České republiky, Slovenska a Polska.

Jejím cílem je motivovat žáky a studenty k pohybu a k efektivnímu využívání informačních technologií. Kromě tanečních videí musí účastníci vytvořit interaktivní materiály, kterými si žáci nejen zdokonalí IT zručnosti, ale i představí svůj region.

Máte zájem zapojit se do soutěže? Stačí se zaregistrovat na www.schooldance.cz, natočit taneční video a hlasovat. Možná se právě Vaše škola dostane do velkého finále.

Veškeré informace o soutěži naleznete na www.schooldance.cz a v přiloženém materiálu, který můžete vyvěsit na nástěnce ve škole. Prosíme Vás také o předání informací učitelům a žákům na Vaší škole.

V České republice je hlavním partnerem soutěže společnost EDULOGY, provozovatel vzdělávacího portálu eKabinet.cz.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na schooldance@ekabinet.cz nebo telefonicky na 212 242 963.

Těšíme se na Vaši účast v soutěži!

Tým soutěže The SCHOOL DANCE 2014
schooldance@ekabinet.cz