Vloženo: 26.04.2022 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Celkem 5 únikových her. Akce pro základní i střední školy jako součást školních výletů., nebo např. i firemní teambuildingy a večírky. Podrobnosti níže a v přílohách.

Naše firma sídlící v Lednici provozuje celkem 5 únikových her. Pravidelně pořádáme akce pro základní i střední školy, nebo např. i firemní teambuildingy a večírky.

* Únikové hry jsou skvělou zábavou pro všechny věkové kategorie a již několik let se dostávají do popředí zájmu široké veřejnosti.
* Důležitou roli hraje rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí u dětí (viz pdf příloha)
* Naší velkou výhodou je počet her a jejich rozmanitost. Jsme schopni obsloužit velký počet hráčů během krátkého časového úseku.
* V našem blízkém okolí není žádná jiná podobná aktivita tohoto typu a rozměru.
* Máme otevřeno pro rezervace od pondělí do neděle, 8:00 až 22:00.
* Nabízí se kombinace s mnoha atrakcemi Lednicko-valtického Areálu, snadná dostupnost MHD, stravování, ubytování a jiného dalšího vyžití (lodě, kola, turistika...)

Pro základní a střední školy máme speciální program, ve kterém se snažíme vyjít vstříc učitelům a žákům jak cenově, tak i kombinací her pro daný počet účastníků a jejich časové možnosti.
Pokusím se Vám nyní v krátkosti představit naše hry (kompletní popis je pak na webových stránkách https://unikovahralednice.cz/).

V naší nabídce máme:

Dvě vnitřní únikové hry
* Klatba zednářova (2-6 hráčů, 70 minut) - tým je uvězněn v sérii několika místností a snaží se osvobodit.
* Piráti (3-10 hráčů, 66 minut) - hráči hledají poklad, který je ukrytý v zamčených dřevěných truhlách

Dvě venkovní hry
* Kolo Jiřího Birka (od 10 let, 150 minut, 3km) - hráči procházejí trasu v zámeckém parku a snaží se pomoci lednickému rodákovi Jiřímu Birkovi vyhrát sázku o vytvoření loukoťového kola (které dodnes visí na brněnské Staré radnici).

* Strašidýlko lednické (6-10 let, 90 minut, 1,5km) - cílem této vysloveně dětské hry je zachránit princezu před zlým strašidlem plněním rozmanitých úkolů ve francouzské zahradě zámeckého parku.

Jednu čistě přenosnou únikovou hru
* Tajemství Nicolase Flamela (3-6 hráčů, 70 minut) - řešením rébusů a šifer se hráči snaží objevit pradávný artefakt.

Hra Piráti má také svoji transportní verzi. S Flamelem a Piráty je tedy možné jezdit přímo do vybraných lokalit, tam hry přichystat a odehrát. Toto je poměrně vyhledávaná varianta např. pro firemní eventy, kdy naše hry připravíme přímo v sídle zákazníka. Pro školní výlety by byla velmi snadná varianta, kdy by žáci a studenti odehráli tyto hry např. v kempu.

Pokud Vás cokoliv o naších hrách a možnostech zajímá, velmi rád Vám odpovím. Pište a volejte kdykoli.

Kontakt je: Stanislav Straškrába, info@unikovahralednice.cz, +420 606 790 128.
Kompletní informace o nabídce pak můžete naleznout také na webových stránkách v sekci „Pro školy“: https://unikovahralednice.cz/pro-skoly/.