Vloženo: 09.12.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Odbor školství JMK

V programu jsou dotace poskytovány školám na zajištění finanční a materiální podpory vzdělávání romských žáků a studentů, jejichž rodinám působí náklady spojené se středním nebo vyšším odborným vzděláváním finanční obtíže.

MŠMT vyhlásilo 7. prosince 2015 dotační program „Podpora sociálně znevýhodněných romských žáků středních škol a studentů vyšších odborných škol a konzervatoří na období leden – červen 2016“, který je zveřejněn na zde a na www.msmt/dotační programy.

Věnujte prosím pozornost všem změnám, které pro dané období nastaly.

Kompletní žádosti o poskytnutí dotace pro uvedené období je třeba doručit do pátku 8. ledna 2016 na adresu: Národní institut pro další vzdělávání, Senovážné nám. 25, 110 00 Praha 1.

V případě nejasností se prosím obraťte na Dr. Věru Koupilovou, odbor školství KrÚ JMK, tel.: 541 658 303.