Vloženo: 24.03.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Odbor školství JMK

Světový den zdraví - 7. dubna 2014. Kampaň: Předej informaci - o nebezpečí chorob přenášených klíšťaty. Podrobnosti přiloženy a jsou k dispozici na níže uvedených stránkách.

SZÚ chystá kampaň ke  Světovému dnu zdraví, který připadá na den 7. 4. 2014. Letošní ročník je zaměřen na infekce přenášené vektory. Kampaň s názvem "Předej informaci" má za cíl zvýšit povědomí o infekcích přenášených klíšťaty a možnosti jejich prevence. V příloze zasíláme připravené materiály k Vašemu využití ve školách, v institucích a ordinacích. Prosíme o šíření těchto informací mezi své kolegy a kolegyně a na další místa ve Vašem okolí.

Materiály jsou určené k přímému použití ve školách, ordinacích, institucích apod. (prezentace, křížovky) nebo k dalšímu šíření:

Přivítáme infomace o jejich využití i uspořádání doprovodných akcí, ke kterým Vám předáváme inspiraci.

Pomozte nám rozeslat prezentaci o klíšťatech co nejvíce lidem.

Centrum podpory veřejného zdraví, Státní zdravotní ústav.