Vloženo: 18.05.2012 Autor: Lucie Adamová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Konference projektu Podpora profesního rozvoje pracovníků škol využitím digitální fotografie při výuce přírodovědných a technických oborů (FOTOŠKOLA)

se bude konat v úterý dne 5. června 2012 od 10.00 h v budově Střediska služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, Hybešova 15, Brno.

Program konference:

10.00 h – 10.15 h     Zahájení konference, úvodní informace

10.15 h – 11.00 h     Představení projektu a možnosti zapojení škol, přínos projektu pro školu a žáky

11.00 h – 13.00 h     Odborná přednáška na téma „Druhá strana digitální fotografie“

13.00 h – 15.00 h     Odborná přednáška na téma „Trendy v digitální fotografii“

15.00 h                     Diskuze

Přestávky budou zařazeny operativně.

Účast na konferenci je zdarma, neplatí se žádný poplatek, o přestávkách bude nabídnuto občerstvení. Na konferenci se prosím přihlašujte do pátku 31. května 2012 na e-mail adamova@sssbrno.cz - Ing. Lucie Adamová.

Svůj zájem o zapojení Vaší školy do projektu můžete vyjádřit již před konáním konference na výše uvedený e-mail nebo nejpozději do termínu 10. června 2012.

Více informací viz přiložený soubor: