Vloženo: 18.01.2012 Autor: Lucie Adamová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář Veřejné zakázky se bude konat v pátek 27. ledna od 9 do 14 hodin a je určen především pro vedoucí pracovníky škol a školských zařízení.

Seminář Zatřídění majetku se bude konat ve čtvrtek 16. února od 9 do 14 hodin a je určen pro ekonomické pracovníky škol a školských zaříení.

Místo konání obou seminářů je Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, Hybešova 15.

Přihlášky: Mgr. Ivana Smejkalová, e-mail: smejkalova@sssbrno.cz, tel.: 543 426 047. Přihlášky stačí zaslat emailem.

Více informací viz. přílohy: