Vloženo: 16.05.2012 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Podle zákoníku práce je jednoznačné, že se školení řidičů a ověření znalostí musí zúčastnit každý zaměstnanec, který fyzicky vozidlo řídí.

V praxi to znamená řízení vozidla služebního, ale i soukromého, které je pro služební cestu použito např.: se žákem k lékaři, na soutěže, pro peníze a jiné služební účely určené vedením školy.

Bude záležet pouze na zaměstnavateli, v jakém rozsahu a obsahu, vzhledem k charakteru vykonávané práce zaměstnancem zabezpečí provedení jeho školení a po jeho ukončení ověření získaných znalostí. V rámci programu jsou možné individuální konzultace.

Každý účastník obdrží průkaz o školení. Vezměte si s sebou řidičský průkaz.

Kurz není akreditován!

Termín:                 28. 5. 2012 (13.00-15.15 hodin)
Místo:                   SSŠ Hodonín, Dobrovolského 4
Cena včetně DPH:  340,- Kč
Lektor:                  Ing. František Mazal

On-line přihlašování je možné na: http://katalog.ssshodonin.cz/.

Na přihlášku do poznámek napište číslo svého řidičského průkazu.