Vloženo: 29.05.2012 Autor: Irena Hrušáková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Vzdělávací program představí nově vzniklou elektronickou aplikaci EJP a možnosti jeho využití v hodinách cizích jazyků na vyšším gymnáziu, střední odborné škole a středním odborném učilišti.
Na praktických ukázkách budou předvedeny konkrétní postupy, díky nimž aplikace EJP rozvíjí klíčové kompetence žáků, především autonomii v dovednosti sebehodnocení, propojení učebních cílů a sebehodnocení s ohledem na učební styly a strategie.

• Mgr.  Svatoňová

Brno, Hybešova 15

13.6.2012

(14:00-17:00)