Vloženo: 16.01.2014 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Vážení,

Jihomoravský kraj v zájmu podpory regionálního cítění a povědomí mladé generace o historii a přírodě vyhlásil malířskou soutěž pro děti a mládež. Soutěž organizačně zajišťuje Slovanské hradiště v Mikulčicích, pobočka Masarykova muzea v Hodoníně p. o.. Cílem soutěže je podpořit tvůrčí potenciál žáků a studentů a rozvíjet jejich výtvarnou, především malířskou tvořivost v úzké spojitosti s prostředím, v němž žijí.

V rámci projektu Čarovné barvy země Vás zveme na výtvarné semináře, které jsou organizovány jako příprava pedagogů pro práci s barevnými hliněnými pigmenty. Pro další informace se prosím obracejte na níže uvedené údaje.

Mgr. Michaela Zálešáková, kulturně - výchovný pracovník

Slovanského hradiště v Mikulčicích, národní kulturní památky

a pobočky Masarykova muzea v Hodoníně, p. o.

tel. 518 357 293, 775 143 017

wwww.mikulcice-valy.info

Informace k soutěži Čarovné barvy země: http://www.masaryk.info/slovanske-hradiste-mikulcice/360/